Producenci
Produkt dnia
ADA AQUASKY G 451 LED do akwarium 45cm
ADA AQUASKY G 451 LED do akwarium 45cm
1 390,00 zł

Aqua-Trend Zestaw Dozowników AT-1 i AT-2

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Aqua-Trend
Kod produktu: DBBA-515EC

Opis

Doser AT-1 Plus Aqua-Trend to trzy-kanałowy, kompaktowy dozownik akwarystyczny umożliwiający codzienne dozowanie płynów według schematu określonego przez użytkownika. Dozownik umożliwia uzupełnianie odparowanej wody oraz ciągły pomiar temperatur

Doser AT-1 Plus Aqua-Trend to wielofunkcyjne urządzenie akwarystyczne łączące w sobie funkcje dozownika akwarystycznego, automatycznej dolewki oraz cyfrowego pomiaru temperatury.

Funkcja dozownika
 umożliwia codzienne dozowanie trzech (lub 6 w przypadku podłączenia modułu dodatkowego) płynów według schematu określonego przez użytkownika. Dozownik rekomendowany jest do zastosowań w których zachodzi potrzeba cyklicznego, codziennego uwalniania dawek o tej samej objętości. Zarządzanie pracą pomp perystaltycznych realizowane jest poprzez inteligentny system optymalizujący harmonogram uwalniania dawek "ISPD". AT-1 Plus umożliwia dołączenie dodatkowego modułu z trzema pompami dozującymi AT-2.


Funkcja automatycznej dolewki pozwala na systematyczne uzupełnianie odparowanej wody ze zbiornika, poziom wody badany jest poprzez podłączony do urządzenia podwójny zespolony czujnik poziomu cieczy, uzupełnianie wody realizowane jest dzięki pompie DC. Funkcja automatycznego uzupełniania wyposażona jest w zwłokę czasową niwelującą niekontrolowane załączanie pompy wskutek falowania tafli wody. (Czujnik poziomu wody oraz pompa DC nie stanowią wyposażenia standardowego, elementy te występują jako wyposażenie dodatkowe).

Funkcja cyfrowego pomiaru temperatury pozwala na monitorowanie temperatury w zbiorniku dzięki podłączonemu do urządzenia czujnikowi. Odczyt temperatury wyświetlany jest na wyświetlaczu urządzenia naprzemiennie z innymi wartościami. (Czujnik temperatury nie stanowi wyposażenia standardowego, element ten występuje jako wyposażenie dodatkowe).

Podstawowe funkcjonalności :
- czytelny wyświetlacz LCD, oraz czteroprzyciskowa klawiatura sterująca,

- 24 godzinny zegar czasu rzeczywistego: urządzenie funkcjonuje w oparciu o rzeczywisty, aktualny czas zaprogramowany przez użytkownika,

- menu w języku polskim lub angielskim,

- możliwość włączenia/wyłączenia dźwięku,

- możliwość włączenia/wyłączenia podświetlania wyświetlacza LCD lub ustawienia trybu auto wygaszania,

- kalibracja pomp perystaltycznych: urządzenie umożliwia perfekcyjną kalibrację wydajności każdej z pomp (jest to niezmiernie istotne, ponieważ rzeczywista wydajność pomp może się zmieniać w zależności od wysokości podnoszenia cieczy, gęstości i lepkości dozowanego medium),

- planowanie: urządzenie umożliwia zaprogramowanie ilości dawek w ciągu doby i objętości tych dawek dla każdej pompy, przy czym dzięki inteligentnemu systemowi optymalizacji dawek "ISPD" zadanie użytkownika sprowadza się jedynie do wprowadzenia ilości dawek w dobie i określenia sumarycznej dobowej dawki. Dozownik podzieli dobową dawkę na 1,2,6,12, lub 24 równe części i uruchomi pompy w równych odstępach czasu w taki sposób aby wykluczyć możliwość pracy kilku pomp jednocześnie, dawki będą uruchamiane codziennie.

- zużycie: urządzenie umożliwia kontrolę zużycia dozowanych płynów, użytkownik określa wielkość pojemnika z którego pobierany jest płyn, po zużyciu płynu w objętości około 90% użytkownik jest informowany sygnałem akustycznym, oraz stosownym komunikatem na wyświetlaczu LCD.


Opakowanie zawiera:
- urządzenie Doser AT-1 Plus
- zasilacz sieciowy
- menzurkę kalibracyjną
- wąż silikonowy (3mb)
- uchwyt wężyków silikonowych

Dane techniczne:
- ilość kanałów: 3
- ilość dawek w ciągu doby: 1,2,6,12,24
- wydajność pomp: około 80ml/min
- minimalna dawka jednorazowa: około 0,1ml
- maksymalna dawka jednorazowa: 200ml
- minimalna dawka dobowa: około 0,1ml
- maksymalna sumaryczna dawka dobowa: 4800ml
- wymiary: 158x156x61 mm - masa: 320g
- napięcie zasilania 12V DC
- pobór mocy: max 5W

 

Doser AT-2 to dodatkowy moduł wykonawczy z trzema pompami perystaltycznymi przeznaczony do współpracy z jednostką sterującą Doser AT-1/AT-1 Plus

Opakowanie zawiera:
- Urządzenie Doser AT-2
- Kabel połączeniowy z modułem sterującym 
- Wąż silikonowy (3mb)
- Uchwyt wężyków silikonowych

Dane techniczne:
- ilość kanałów: 3 
- wydajność pomp: około 80ml/min
- masa: 280g 
- napięcie zasilania 12VDC
- pobór mocy: max 5W


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl